You are here
Home > Fashion > Wzory moro w wakacyjnych stylizacjach / Moro patterns in holiday outfits

Wzory moro w wakacyjnych stylizacjach / Moro patterns in holiday outfits

02-06-2017

Wzory moro intensywnie wdzierają się w nasze życie. Kolory khaki coraz częściej obserwuję w stylizacjach na ulicach miast. Wojskowy styl wtargnął w nasze codzienne życie. Podążając tym śladem stworzyłam dla Was dwie stylizacje na lato: pierwsza casualowa, idealna na codzienne spacery, rekreacyjną jazdę na rowerze, czy grilla u znajomych, sprawdzi się również w tzw. miejskiej dżungli. Druga dostosowana do wyjścia na plażę, idealna w kurorcie wakacyjnym, ale także na weekend w mieście.

Ubrania moro mają swój urok, pomimo maskującego charakteru nie sposób przejść obok nich obojętnie, może dlatego, że my kobiety mamy słabość do żołnierzy.
Nie można jednak przesadzić z taką stylizacją, dlatego dobrałam tylko wybrane elementy w kolorach zieleni: sukienkę lub trampki czy czapkę z daszkiem, pozostałe elementy są bardziej neutralne. Luźniejsze spodnie i T-shirt z szerokim dekoltem lekko odsłaniającym ramiona to mój ulubiony zestaw na letnie wakacyjne wieczory. Do sukienki natomiast dobrałam bardzo modny w tym sezonie koszyk plażowy oraz wygodne Birkenstocki.
Ostatnio również zakochałam się w zapachach Mexx, są świeże, uwodzicielskie i energetyczne, nie zrujnują też Waszych kieszeni.
Okulary przeciwsłoneczne to uwieńczenie stylizacji, te od Dolce&Gabbana są bardzo stylowe.

 

 

Spodnie Diesel

Bluzka Gipsy Summer

Trampki Andy-Z

Czapka Adidas

Bikini Emporio Armani

 

Sukienka G-Star

Okulary Dolce&Gabbana

Torba mint&berry

Klapki Birkenstock

Woda toaletowa Mexx Woman EDT

 

Made by Gocha

 

Obejrzyj inne rekomendacje / See another recommendations:

Top