You are here
Home > Fashion > Wydarzenia ostatniego miesiąca – Festiwal Coachella / Events of the last month – Coachella Festival

Wydarzenia ostatniego miesiąca – Festiwal Coachella / Events of the last month – Coachella Festival

16-05-2016

Kwiecień i maj obfitują w światowe wydarzenia, związane z modą, filmem, muzyką i sztuką. Chciałabym Wam je nieco przybliżyć. Zaczniemy od Coachella Festival.

Festiwal Coachella to coroczne wydarzenie w Stanach Zjednoczonych, odbywające się w Dolinie Coachella na Pustyni Colorado. Oficjalna nazwa festiwalu to Coachella Valley Music and Arts Festival.

Festiwal odbywa się od 1999 roku, jego wizytówką są tacy artyści jak:  Pearl Jam, AC/DC, Amy Winehouse, Madonna, Paul McCartney, Red Hot Chilli Peppers, Jay-Z, Beastie Boys i wielu innych.

Aktualnie festiwal odbywa się w trzy następujące po sobie kwietniowe weekendy, każdy weekend ma identyczny line-up. Organizatorzy w 2003 roku zaczęli zezwalać na rozbijanie widzom namiotów, co było jednym z kilku rozszerzeń i udogodnień wprowadzonych na przestrzeni lat w historii wydarzenia.

Coachella to również festiwal mody, podczas tego wydarzenia możemy zobaczyć najbardziej znane twarze show businessu w zupełnie nowej odsłonie, w  letnim stylu nawiązującym do lat 60-tych, z elementami kowbojskimi i country, właściwie wszystkie style są tutaj dozwolone.

Coachella jest jednym z najbardziej znanych i opłacalnych muzycznych festiwali w Stanach Zjednoczonych. Na festiwal w 2015 roku sprzedano 198 tys. biletów, co dało przychód o kwocie 84.3 milionów dolarów, co stanowi światowy rekord.

Obejrzyjcie kilka zdjęć z instagrama z ostatniego festiwalu…

 

 

Everyone have a great weekend! ❤️ (I’ll post next week promise) hopefully ky posts outfit pics & we get candids. ?

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika kyliejenner (@kyliejennercloset)

…Celebrating LIFE at Coachella 2016… ????? #ConceptoBoho #BohoGirls #Coachella2016

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika BOHO CONCEPT (@bohoconcept)

. . . . . . #outfitoftheday#coachella#styleblogger#fashiondiaries#blogger#streetstyle#stylist#whatiwore#fblogger#fashionblogger#instastyle#style#fashion#outfitpost#wiwt#igstyle#todayimwearing#igfashion#whatiworetoday#wiw#inspo#inspiration#fashionista#tomorrowland#coachella2016#streetphotography#bestie#fashionpost#fashionselection#stylish

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @young.beautifull

Squad ✔️ #beauty #vibes #blonde #shorts #gap #life #clothes #partying #partytime #hard #music #blogging #bloggers #blogger #blog #styleblogger #styles #stylish #fashionista #fashiongirl #style #fashion #summervibes #squad #white #Coachella #Coachella2016 #Goals #amazing #beauty #beautiful

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @fashionista__girll

 

Propozycje w stylu Coachella:

Dodaj komentarz

Top