You are here
Home > Fashion > Sportowy szyk podczas pracy w domu / Sporty chic during home office work

Sportowy szyk podczas pracy w domu / Sporty chic during home office work

06-01-2021

Publikując ostatnie zdjęcie w dresie Calvina Klein’a w przerwie w pracy na fitness w domu zebrałam od Was mnóstwo pozytywnych komentarzy.  Dlatego uznałam, że warto starać się dobrze wyglądać nie tylko w biurze i na ulicy, ale również w domowym zaciszu, kiedy teoretycznie nikt na nas nie patrzy.

Szczególnie podczas „home office” ważna jest wygoda, ale też poczucie, że jesteśmy atrakcyjne i czujemy się dobrze. Wbrew pozorom wewnętrzne poczucie pewności siebie jest bardzo istotne, aby pracę wykonywać z większym zaangażowaniem, skuteczniej i lepiej prezentować się podczas rozmów telefonicznych czy video chatów. W tym ostatnim wypadku polecam zadbać o wizerunek dużo bardziej niż wtedy, kiedy nie mamy videokonferencji.

Bardzo dobrym i prostym sposobem na dobry wygląd przed ekranem jest założenie białej bluzki koszulowej, delikatnej biżuterii, naszyjnika, kolczyków lub apaszki  i okularów. Natomiast to czego na pierwszy rzut oka możemy nie dostrzec a co poprawi nam samopoczucie, wiarę w siebie a jednocześnie pozwoli dobrze wypaść przed rozmówcami lub słuchaczami po drugiej stronie to staranna, czysta fryzura i zapach.  Nie czują go nasi widzowie, ale my go czujemy, jeśli jest naszym ulubionym, energetycznym zapachem dodaje pewności siebie i podnosi nasz własny poziom atrakcyjności.

Kiedy więc macie danego dnia video rozmowę postarajcie się wyglądać bardziej profesjonalnie, natomiast, kiedy to dzień pracy przy komputerze i z telefonem załóżcie wygodne modne dresy, fajną bluzę lub sweter i legginsy lub bawełnianą wygodną sukienkę, spryskajcie się ulubioną wodą toaletową, wypijcie dobrą kawę lub zieloną herbatę i dajcie z siebie wszystko.

Nawet słynny artysta surrealizmu, egocentryk – Salvador Dali zauważył, że: „Podstawą wszelkich zwycięstw jest ubranie”.

Podsuwam kilka pomysłów na stylowy home office.

Źródło: Pinterest
Źródło: Pinterest
Źródło: Pinterest
Źródło: Pinterest
Źródło: Pinterest
Źródło: Pinterest
Źródło: Pinterest
Źródło: Pinterest
Źródło: Pinterest

Tekst: Gocha

Zdjęcia: Pinterest

Dodaj komentarz

Top