You are here
Home > Cash > Solar Company SA

Solar Company SA

2014-11-24

Solar Company S.A. jest jedną z wiodących firm na polskim rynku odzieżowym. Firma jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 2012 roku.

Solar Company jest właścicielem marki Solar, jednej z najbardziej rozpoznawalnych na polskim rynku marek modowych skierowanych do kobiet i lidera wysokogatunkowych dzianin, oryginalnego wzornictwa i wysokiej jakości wykończenia. Solar to marka odzieżowa założona w 1989 roku przez trzech współwłaścicieli. Pod marką Solar sprzedawane są autorskie kolekcje odzieży damskiej oraz akcesoriów odzieżowych (torebki, paski, czapki, kapelusze, chusty, szaliki, rękawiczki, okulary przeciwsłoneczne, parasolki oraz biżuteria). Kolekcje marki tworzone są z myślą o kobietach aktywnych zawodowo, młodych duchem, dbających o swój wygląd, ceniących elegancję z odrobiną ekstrawagancji. Podstawą sukcesu marki Solar jest łączenie światowych trendów z oczekiwaniami polskich klientek. W ramach swoich kolekcji Grupa proponuje kilka całościowych linii o miejskim, i jednocześnie eleganckim charakterze, uzupełnionych o szeroką gamę akcesoriów. Każdego roku projektowane są trzy główne kolekcje obejmujące sezony: wiosna-lato, jesień-zima oraz karnawał.

Grupa Solar stale rozwija sieć sprzedaży, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Od kilku lat Grupa jest obecna na rynkach zagranicznych poprzez sieć sklepów partnerskich i franczyzowych, zlokalizowanych m.in. w Niemczech, Belgii, Wielkiej Brytanii, Szkocji, Rosji, Ukrainie oraz na Słowacji, Litwie i Białorusi.

Tutaj znajdziecie notowania akcji:

Notowanie giełdowe SOLAR SA

Nota prawna: powyższe informacje nie stanowią oferty nabycia udziałów/akcji spółki w rozumieniu prawa polskiego.

Dodaj komentarz

Top