You are here
Home > Beauty > Bądź swoim Bossem / Be your own Boss

Bądź swoim Bossem / Be your own Boss

13.10.2018

Kiedy masz ochotę oderwać się od codziennej rzeczywistości wybierz chwilę dla siebie, wyjdź z biura, zachłyśnij się powietrzem, przyjmij ten wiatr na swoje włosy, poczuj się jak boss na statku, którym buja fala i wiatr, ale to on jest sternikiem, to on dowodzi i nadaje kierunek statku.

BOSS MA VIE powstał z inspiracji pewnym szczególnym elementem życia kobiety BOSS, który do tej pory wymykał się uwadze. Nawiązuje do przyjemności, jaką odczuwa ona, kiedy postanawia na chwilę odstąpić od codziennej rutyny, by zwolnić tempo życia, odprężyć się i zaznać radości z czasu przeznaczonego tylko dla siebie. Zapach ten ukazuje sedno jej wolnego, niezależnego ducha i uwalnia pragnienia, których zaspokojenie daje możliwość delektowania się życiem – jej życiem.

Inspiracją do stworzenia kompozycji BOSS MA VIE była silna i niezależna kobieta, która przerywa na chwilę codzienne aktywności, aby afirmować zwykłą, przyjemną chwilę: spacer do domu o świcie, promienie słońca na skórze, dotyk kwiatu. W takich chwilach kobieta BOSS MA VIE czuje jak niezwykle cenne jest życie. Pełna uniesienia urzeka niezwykłą urodą, emanuje blaskiem kobiecości i pewnością siebie. Ta niezwykła kompozycja zachęca Cię, abyś podarowała sobie czas na afirmowanie wielu cennych chwil.

Ten zapach jest połączeniem słodyczy miodu, świeżości  jaśminu i nuty nostalgii…

Kiedy pragniesz wyrwać się ze szpon ponurych wieczorów załóż małą czarną, hiszpańskie kolczyki i rusz na roztańczony parkiet. Kobieta niezależna czasem lubi zaszaleć, spontanicznie wyrazić emocje i wyrazić siebie.

To zapach BOSS NUIT jest niczym sukienka w stylu „małej czarnej” – olśniewający, zmysłowy i niezwykle kobiecy. Połączenie nuty kwiatowej ze słodką  bryzą morską w tajemniczy, subtelny sposób uwiedzie niejednego mężczyznę. Daj się ponieść…

Tekst: Gocha

Zdjęcia: Gocha

One thought on “Bądź swoim Bossem / Be your own Boss

  1. I am an investor of gate io, I have consulted a lot of information, I hope to upgrade my investment strategy with a new model. Your article creation ideas have given me a lot of inspiration, but I still have some doubts. I wonder if you can help me? Thanks.

Dodaj komentarz

Top