You are here
Home > Fashion > Celebrities > Kolekcja Moschino (tv) H&M niebawem w sklepach / Moschino (tv) H&M collection available in stores soon

Kolekcja Moschino (tv) H&M niebawem w sklepach / Moschino (tv) H&M collection available in stores soon

25.10.2018

Jeremy Scott zaprosił nas 24 października 2018 na niesamowite widowisko w NY.  Współpraca marki Moschino, której Jeremy jest Dyrektorem Kreatywnym, ze szwedzką sieciówką H&M zaowocowała niezwykle wyrazistą kolekcją w stylu Moschino przedstawioną podczas pokazu Moschino (tv) H&M.

Modelki weszły na wybieg przy ulicznej scenie przypominającej stary nowojorski musical. Następnie goście obejrzeli wybieg przypominający ulicę, miejsce, w którym Jeremy uwielbia oglądać ludzi w swoich projektach.
W pierwszym rzędzie pokazu znaleźli się Kiersey Clemons, Leigh Lezark, Coco Rocha i Bebe Rexha, wszyscy ubrani w stylizacje z kolekcji. Na wybiegu pojawiły się siostry Hadid, ubrane w kolekcję MOSCHINO [tv] H & M a pokaz zamknęła legendarna modelka Naomi Campbell.

Jeremy Scott, Dyrektor Kreatywny Moschino powiedział:

The MOSCHINO [tv] H&M collection is a gift to my fans and I wanted to give them the most MOSCHINO collection ever. I tried to include all the ingredients you would expect from one of my shows – cartoon couture mixed with a street wear vibe doused with hip hop worthy amounts of bling bling to create a totally MOSCHINO look,”

Ann-Sofie Johansson, Doradca Kreatywny H & M powiedziała, że mieli wspólnie z Jeremym tak dużo radości z wejścia do świata MOSCHINO w programie MOSCHINO [tv] H & M. Uchwycił on pozytywny charakter, poczucie humoru i radość w każdym elemencie kolekcji .

Makijaże dla tego spektaklu zostały stworzone przez legendarnego Pat McGratha przy użyciu produktów z linii H & M Beauty. Aby uzupełnić kolekcję, makijaż był mocny i efektowny, skupiający się na graficznej uskrzydlonej otoczce dla oczu i świetlistej skóry.
Przez całą noc podczas imprezy inaugurującej kolekcję goście zostali zaproszeni aby dosłownie wkroczyć w świat MOSCHINO [tv] H & M i doświadczyć mody w rozszerzonej rzeczywistości. Goście wprowadzili markę Magic Leap One marki H & MOSCHINO i weszli do gigantycznego telewizora, aby doświadczyć współpracy w zupełnie nowy sposób. Wszystkie funkcje techniczne zostały stworzone przez Warpin Media.

MOSCHINO [tv] H & M to kolekcja, która zderza energię ulicy z popkulturą, glamour, zabawą i humorem. Dyrektor kreatywny MOSCHINO, Jeremy Scott, stworzył kolekcję dla kobiet i mężczyzn a także akcesoria i specjalne artykuły dla psów. MOSCHINO [tv] H & M pojawi się w wybranych sklepach H & M na całym świecie, a także w Internecie, w dniu 8 listopada.

Źródło: Materiały prasowe H&M

Zdjęcia: Materiały prasowe H&M

One thought on “Kolekcja Moschino (tv) H&M niebawem w sklepach / Moschino (tv) H&M collection available in stores soon

  1. Your article gave me a lot of inspiration, I hope you can explain your point of view in more detail, because I have some doubts, thank you.

Dodaj komentarz

Top