You are here
Home > Beauty > Cosmetics > Ubierz się w kolorze dyni / Dress up in the colours of pumpkin

Ubierz się w kolorze dyni / Dress up in the colours of pumpkin

30-10-2018

Kto z Was był już w tym roku na farmie dyni? Kolory dyni to zarazem kolory jesieni, kolory spadających liści i coraz bardziej szarego krajobrazu za oknem. W tym duchu przygotowałam dla Was zestaw na jesienne dni, połączenie pomarańczowego płaszcza z miedzianą plisowaną spódnicą z nieco bardziej nostalgicznymi szarymi dodatkami: czapką z pomponem, szarymi botkami i dodającym światła białym swetrem.

Dlaczego tak bardzo boimy się kolorów w pochmurne dni? Ostatnio na ulicach miasta widziałam ludzi ubranych niemalże od stóp do głów w czarne i ciemnoszare ubrania. Rozumiem, że są one praktyczne, ale czy nie czulibyśmy się lepiej i weselej, gdyby otaczały nas jesienią kolory? Czy nie mniej byłoby depresyjnych nastrojów gdyby szare ulice wypełnili kolorowo ubrani ludzie?

Szminka w kolorze dyni i muśnięcie policzków morelowym różem dopełni stylizację i doda Wam energii i odwagi. Postawcie tej jesieni na kolory dyni: pomarańczowy, żółty, zielony, miedziany, złoty. Poczujecie się lepiej, weselej a jednocześnie w klimacie pory roku.

PODOBNY ZESTAW:

Płaszcz / Coat – ANSWEAR LAB

Sweter / Sweater – MANGO

Spódnica / Skirt – MANGO

Czapka / Cap – KANGOL

Botki / Booties – MUSTANG

Róż do policzków / Cheek blush – DR IRENA ERIS

Pomadka do ust / Lipstic – YVES SAINT LAURENT

Made by Gocha

Zobacz również / See also:

Karnawałowy Makijaż W Kolorze Dyni Wg Sazan / Carnival Pumpkin Make Up By Sazan

Szarości Na Jesień / Autumn Grey Look

Jak Nosić Płaszcz Na Luzie? / How To Wear A Coat In Casual Style?

Dodaj komentarz

Top