You are here
Home > Beauty > Różana seria od Bielendy / Roses series from Bielenda

Różana seria od Bielendy / Roses series from Bielenda

28-05-2017

Kosmetyków firmy Bielenda używałam wielokrotnie, tutaj możecie sprawdzić moje opinie na temat serii z algami. Niedawno odkryłam nową serię kosmetyków Bielenda: serię różaną. Uwielbiam zapach róży, szczególnie, kiedy jej woń unosi się w ogrodzie. To właśnie ten zapach skłonił mnie do wypróbowania tych kosmetyków. Zaczęłam od kojącej wody różanej i nawilżającego kremu różanego.

Woda różana przeznaczona jest do cery wrażliwej, oczyszcza cerę i usuwa makijaż. Jest alternatywą dla mleczka do zmywania makijażu, płynu micelarnego lub chusteczek. Woda różana jest bardzo delikatna, idealna na lato, zawiera kwas hialuronowy oraz kompleksy o działaniu anti-ox i anti-pollution, dzięki temu usuwa z twarzy zabrudzenia oraz  nadmiar serum nie roznosząc ich po twarzy.

Moja skóra po użyciu tego płynu jest bardziej aksamitna i nawilżona. Uważam, że jest idealną formułą do zmywania makijażu na lato.

Krem różany jest bardzo lekki, nie pozostawia błyszczącej twarzy, idealny pod letni makijaż, pomimo tego , że zawiera olejek z owoców róży. W skład kremu wchodzi również kwas hialuronowy oraz antyoksydacyjny kompleks witamin C+E. Skład nie jest bardzo bogaty, ale mimo tego krem działa przeciwstarzeniowo. Dla mnie to bardzo ważne, aby krem był bardzo lekki, ale jednocześnie zatrzymywał oznaki upływu czasu. Jestem z tej serii  bardzo zadowolona, ze spokojem będę jej używać latem.

Krem różany i woda różana
Krem różany Bielenda
Woda różana Bielenda

Photos: Gocha

Zobacz również / See also:

Bogactwo Pielęgnacji Z Głębin Mórz I Oceanów / Wealth Care From The Depths Of The Seas And Oceans

Hydradermablazja W Kremie / Hydradermabrasion In Cream

French Cosmetics/Francuski Dotyk Piękna

Top