You are here
Home > Fashion > Landrynkowy zawrót głowy / Candy dizzy

Landrynkowy zawrót głowy / Candy dizzy

09.05.2023

Czy Wam też zakręciło się miło w głowie od patrzenia na te cukierkowe stylizacje? Są naprawdę słodkie, ale jednocześnie eleganckie i szykowne. Czy łączenie trzech tak energetycznych kolorów jak różowy, pomarańczowy i czerwony jest w ogóle dozwolone?

Jak widzicie sprawdza się doskonale, szczególnie wtedy, kiedy chcecie się zdecydowanie wyróżnić w tłumie. Te, wbrew pozorom niepasujące do siebie kolory znakomicie uzupełniają się w kobiecych stylizacjach. Są jak wulkan energii podkreślający naszą dynamiczną osobowość.

Szerokie lub wąskie pomarańczowe spodnie świetnie pasują do pastelowego różowego sweterka lub nieco bardziej jaskrawej bluzki. Różowy garnitur świetnie uzupełnią pomarańczowe lub czerwone buty. Sukienka w kolorze różowym będzie podkreślona idealnie pomarańczową torebką.

Macie wątpliwości? Ja też je miałam, dopóki nie zobaczyłam tych zdjęć. Jest jeden warunek, nie możemy przesadzić z wzorami. Te dwa lub trzy kolory łączą się świetnie na gładkich, monochromatycznych tkaninach, jeśli dodamy do tego desenie i wzory może być już trochę za dużo zamieszania.

Wiosną i latem bawcie się tymi odcieniami, są idealne, żeby podkreślić urok słodkich przyjęć w ogrodzie lub wakacyjnych kolacji nad brzegiem morza. Jeśli w Waszym biurze jest ponuro to też dodacie energii otoczeniu pojawiając się w takim kolorystycznym zestawieniu.

Elegancka różowa bluzka lub sweterek i pomarańczowe spodnie
Pomarańczowy lub różowy garnitur i odwrotny kolorystycznie top
Wersja elegancka orange/pink

Red hot orange pink
Casualowa sukienka, spódnica i szerokie spodnie w połączeniu orange – pink
Wersja wieczorowa pink-orange
Frywolny „summer vibes”

Summer style pink-red-orange
Francja elegancja w kolorach red, pink, orange

Futerko, codzienna sukienka i streetstyle-owy garnitur

Made by Gocha, Photos: Pinterest

ZOBACZ RÓWNIEŻ / SEE ALSO:

W Afrykańskim Stylu / In African Style

Poranny, Wiosenny Róż Czy Lila? / Morning, Spring Pink Or Lilac?

Bądź Stylowa Na Wiosnę / Be Stylish In The Spring

Dodaj komentarz

Top