You are here
Home > Design > Art > Meble jak malowane / Painted furniture

Meble jak malowane / Painted furniture

05.05.2023

Jeśli Twoje meble są już w stanie, który nie przyciąga wzroku, ale nie chcesz ich wyrzucać, renowacja mebli może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Renowacja mebli to proces, który pozwala odświeżyć meble, zachowując ich oryginalny styl i charakter. Warto pamiętać, że renowacja mebli jest również bardziej ekologiczna niż kupowanie nowych mebli.

Jeśli chcesz, aby Twoje meble wyglądały jak nowe, ale nie masz czasu ani umiejętności, aby przeprowadzić renowację samodzielnie, warto skorzystać z usług profesjonalnych firm, zajmujących się renowacją mebli. W ten sposób można uzyskać najlepsze efekty a meble będą wyglądać jak nowe.

Metamorfoza mebli jest szczególnie popularna w przypadku mebli z lat 50-tych, 60-tych  i 70-tych  XX wieku, ponieważ są to meble, które często mają wartość sentymentalną, ale są już mocno zużyte. Dzięki renowacji można je odnowić i przywrócić do życia.

Jeśli chcesz odświeżyć swoje meble vintage czy  kolonialne, zapraszamy do skorzystania z usług firmy Anety i  Tomka, która specjalizuje się w renowacji mebli.

Komoda Marianna
Szafa Jagoda

„Meble jak malowane” to firma rodzinna, zajmująca się odnawianiem, przerabianiem i malowaniem starych zniszczonych  mebli, które mają wartość unikatową. Dzięki  wieloletniemu  doświadczeniu w renowacji mebli i pasji właścicieli,  firma oferuje usługi na najwyższym poziomie. Stara komoda lub kredens po renowacji przywrócą blask każdemu wnętrzu. Meble, które zawadzały w piwnicy, dzięki pracy Anety i Tomka  mogą na nowo ożywić wnętrza stylowych  domów, mieszkań czy restauracji. Wszystkie meble, które trafiają w ręce właścicieli firmy odzyskują urok i funkcjonalność.

Komoda Krystyna
Kafel Atos
Konsola Gustaw

Twoje meble będą wyglądały jak nowe i będą służyć Ci przez długie lata.

Zapraszamy do kontaktu:

Facebook

Strona i sklep: MEBLE JAK MALOWANE

Szkic tekstu został napisany przez Chat GPT i uzupełniony przez autorkę – Gocha.

Zdjęcia: zbiory właścicieli „Meble jak malowane”

ZOBACZ RÓWNIEŻ / SEE ALSO:

Kuchnia W Stylu Retro / The Kitchen In Retro Style

Prosty Design Hotelu B&B / Simple Design Of B&B Hotel

Canarian Climat In The Big Holl…/Kanaryjski Klimat W Dużym Holu

Dodaj komentarz

Top