You are here
Home > Design > Dekoracja wielkanocnego stołu / Easter table decoration

Dekoracja wielkanocnego stołu / Easter table decoration

02.04.2021

Święta Wielkanocne kojarzą się nam z nowym życiem, wiosną i radością. W tradycyjnych polskich domach związane są z tradycją chrześcijańską. Święcimy jajka w ozdobnych koszyczkach, dekorujemy je zielonymi gałązkami, kwiatami. Malujemy i dekorujemy jajka.  Śniadanie wielkanocne to tradycja. Zasiadamy do niego, aby podzielić się z najbliższymi jajkiem i celebrować wspólny czas.

Jak te święta będą wyglądały w czasach pandemii? Ubiegły rok nie był łaskawy dla wspólnego spędzania tego czasu. Czy dziś jest lepiej? Chyba tak, wiemy z czym mamy do czynienia.

Pewnie usiądziemy przy stole, aby wspólnie z najbliższymi celebrować ten wiosenny, wielkanocny czas, może będzie bardziej kameralnie, ale nie odpuścimy tej tradycji.

Jak będzie wyglądał Wasz wielkanocny stół? Czy Wasza zastawa będzie tradycyjna biała czy zawitają na stole kolory? Czy będzie monochromatycznie czy kolorowo? W każdym razie miło delektować się tradycyjnymi wielkanocnymi potrawami w przyjemnej aranżacji. Na stole wielkanocnym pewnie nie zabraknie żurku z jajkiem, jajek w różnych postaciach, chrzanu, baranka i babki czy mazurka.

U mnie zawitały wiosenne kolory: jasna zieleń, białe i żółte tulipany oraz dekoracja z przepiórczych jajek. Jak Wam się podoba?

Wesołych Świąt!

Happy Easter!

ZOBACZ RÓWNIEŻ / SEE ALSO:

Wielkanocne Ciasto Cytrynowe Z M&M’sami / Easter Lemon Cake With M&M’s

Wielkanocne Jajka Przepiórcze / Easter Quail Eggs

Wesołych Świąt Wielkanocnych / Happy Easter

Dodaj komentarz

Top