You are here
Home > Fashion > Bloggers > Street Style na mediolańskich ulicach/Street Style In Milan Streets

Street Style na mediolańskich ulicach/Street Style In Milan Streets

28-09-2016

Uwielbiam zdjęcia „street style” z Fashion Weeks. Różnorodność stylów, pomysłów i kolorów w modzie podczas tego wydarzenia przyprawia o zawrót głowy. Street style stanowi prawdziwą inspirację dla stylistów, projektantów i trendsetterów. W ostatnich dniach mogliśmy obserwować prawdziwy fashion show na ulicach Mediolanu.

Światowe tygodnie mody, odbywające się corocznie we wrześniu to okazja, aby poza uczestnictwem w pokazach mody zaprezentować się w zupełnie innej odsłonie. Nie zawsze na co dzień można zaprezentować tak indywidualny, czasem szalony styl, ale Fashion Week jest właśnie idealną okazją. Noszone na ulicach ubrania są często połączeniem high fashion z zupełnie przypadkowymi ubraniami z sieciówek lub zaprojektowanych przez niszowych projektantów.
W tym roku w Mediolanie pojawiły się m.in. Miroslava Duma, Anna Dello Russo, Chiara Ferragni oraz siostry Bella i Gigi Hadid.
Obejrzyjcie wybrane przeze mnie zdjęcia, wykonane przez Phil Oh. Więcej zdjęć znajdziecie w magazynie Vogue.

 

 

Źródło zdjęć: Vogue

Zdjęcia: Phil Oh

Tekst: Gocha

 

Znajdź swój styl:2 thoughts on “Street Style na mediolańskich ulicach/Street Style In Milan Streets

  1. Trafiłam tu przez przypadek i zostanę na dłużej. Prosto i na temat, a wybrane zdjęcia są bardzo ładne i przede wszystkim proste nie przekombinowane stylizacje. Oby tak dalej ! 🙂 Pozdrowienia z Paryża 🙂

Dodaj komentarz

Top