You are here
Home > Fashion > Wiosenne eleganckie stylizacje / Spring elegant looks

Wiosenne eleganckie stylizacje / Spring elegant looks

02.04.2023

Wiosną szukamy inspiracji na stylizacje świąteczne, zbliżające się przyjęcia rodzinne z różnych okazji. Kobiecy wiosenny styl jest lekki i elegancki. Wyróżnia się jasnymi, pastelowymi bądź bardziej jaskrawymi barwami, ale nie zapomina o uniwersalnej białej koszulowej bluzce, która pasuje praktycznie do wszystkiego.

Biała bluzka koszulowa jest idealnym rozwiązaniem dla każdej stylowej kobiety na różne okazje. Szczególnie dobrze prezentuje się z beżowymi, szarymi lub czarnymi spodniami lub spódnicą. Jest to zawsze elegancki look, który uzupełniony odpowiednimi dodatkami, jak torebka, buty i biżuteria da efekt „WOW”. Koszula damska może mieć wiele odsłon, począwszy od prostego fasonu rozpinanego z kołnierzykiem, po stylizowane, bufiaste rękawy, oryginalne kołnierze, delikatne printy, wiązania czy nawet wersję koszulowej sukienki.

Pamiętajmy, że w doborze fasonu bluzki koszulowej bierzemy pod uwagę figurę, dodatki oraz okoliczność, aby również czuć się swobodnie w danym miejscu. Biała bluzka jest z jednej strony niewymagająca, gdyż sama w sobie jest elegancka, a z drugiej strony podczas noszenia wymaga uwagi i ostrożności (np. podczas spożywania posiłków, czerwonego wina itp.)

Stylizacje z białą bluzką koszulową

Drugą opcją na wiosenne eventy może być damski garnitur, dobrze wypadnie zarówno w pastelowych kolorach (błękit, filolet, róż), jak też w bardziej ostrych tonacjach (np, purpura, pomarańcz czy zieleń). możemy go nosić w wersji tzw. total look, czyli wszystkie elementy w jednym kolorze lub z elegancką bluzką, czarną, granatową, białą.

Garnitur damski

Od kilku sezonów do łask wracają szerokie spodnie dzwony, zarówno te szerokie od bioder, jak również od kolan. Świetnie łaczą się z takimi spodniami krótkie żakiety, jedno lub dwukolorowe ze złotymi guzikami.

Stylizacje z krótkim żakietem

Równie elegancko będzie wyglądać kobieta w barwach pastelowych (beżach, bieli i delikatnym pomarańczowym czy brzoskwiniowym) w ubraniu z bardziej lejących tkanin, np. przewiązanych paskiem z tej samej tkaniny.

Pastelowe stylizacje

Bardziej młodzieżowym lookiem może być połączenie krótkiej lub dłuższej marynarki ze spodniami w tych samych kolorach, ale innych odcieniach, dodanie białych dodatków (np. okularów) lub akcesoriów w kolorze ubrań, (np. torebki czy butów). Pamiętajcie, że nie łączymy już butów i torebki w dokładnie tym samym kolorze, jeśli nie nawiązują do stroju, mogą nawiązywać do siebie lub do garderoby, ale tzw. komplety są passe, chyba, że jest to totalny „total look”.

Żakiety i białe okulary

Made by Gocha

Photos: Pinterest

ZOBACZ RÓWNIEŻ / SEE ALSO:

Długa Spódnica – Esencja Kobiecości / Long Skirt – The Essence Of Femininity

Casualowa Jesienna Stylizacja / Autumn Casual Look

Poranny, Wiosenny Róż Czy Lila? / Morning, Spring Pink Or Lilac?

One thought on “Wiosenne eleganckie stylizacje / Spring elegant looks

Dodaj komentarz

Top