You are here
Home > Blog > Moje Nike i mój park / My Nike and my park

Moje Nike i mój park / My Nike and my park

26-04-2016

Kiedy wiosna budzi się do życia następują we mnie naturalne zmiany, nabieram ochoty na życie, mam więcej energii i radości, moja garderoba nagle z szaro-czarnej rozkwita jak majowa łąka różnobarwnymi ubraniami. Czy znacie to uczucie?

Słońce na niebie skłania do wyjścia na spacery i nawet pomimo wewnętrznego „leniucha” udaje mi się przebiec kilkadziesiąt metrów. Nigdy nie robiłam postanowień odnośnie uprawiania sportów, czy zrzucenia kilku kilogramów, ale wiosna sprawia, że ten sport zaczyna być przyjemnością. Nie zadręczam się myślami, ile mam dziś przebiec, nie stawiam sobie górnolotnych wymagań, po prostu idę do parku i zaczynam truchtać… na początku powoli… jednak po zimie kondycja jest zbyt słaba, kilkadziesiąt metrów i odpoczynek, na chwilę ławeczka, przyglądam się przyrodzie, jak to wszystko pięknie rozkwitło! Kilka łyków wody i dalej… nie ukrywam pomaga mi w tym dobre obuwie. Trochę tak jakby mnie samo niosło, myślę sobie: „te buty są cudowne, takie lekkie i dopasowane”.

W marce Nike zakochałam się kilkanaście lat temu, kupione wtedy ubranie do ćwiczeń było rewelacyjnej jakości, później buty, nie rozstawałam się z nimi przez kilka lat. Pamiętacie film „Czego pragną kobiety” z Melem Gibsonem i Helen Hunt. Ten film przypieczętował moją miłość do marki Nike. Praca nad kampanią reklamową Nike w wykonaniu tych dwojga była naprawdę urocza a efekt marketingowy bardzo udany… no bo skoro i mnie trafiło?

Nie zrażajcie się pierwszymi krokami, jeśli nie bieg to może coś innego… wybierzcie swoje NIKE  i swój PARK .

 

Nike Park

Nike Park

Nike Park

Nike Park

Nike Park

Nike Park

Nike Park

Nike Park

 

Nike Park

Nike Park

Nike Park

Nike Park

Tekst: Gocha

Zdjęcia: Gocha

 

5 thoughts on “Moje Nike i mój park / My Nike and my park

  1. Very good written article. It will be helpful to anyone who usess it, including myself. Keep doing what you are doing – i will definitely read more posts.

  2. Pretty nice post. I just stumbled upon your blog and wished to say that I have really enjoyed browsing your blog posts. In any case I’ll be subscribing to your rss feed and I hope you write again soon!

Dodaj komentarz

Top