You are here
Home > Cash > LPP S.A.

LPP S.A.

2014-03-11

LPP S.A. to lider wśród polskich firm odzieżowych, od ponad 15 lat projektuje i dystrybuuje odzież do dwunastu europejskich krajów z rejonu Europy Środkowej i Wschodniej. Firma systematycznie rozwija sieć salonów i wzmacnia pozycje swoich marek: Reserved, House, Mohito, Cropp, Sinsay. W 2001 roku firma zadebiutowała na warszawskiej giełdzie.

Notowania akcji znajdziecie na stronie:

Notowania giełdowe LPP

RESERVED angażuje się w promocję młodych, utalentowanych projektantów, podkreślając w ten sposób, że jest marką dla tych wszystkich, którzy szukają odzieży stworzonej według światowych trendów za przystępną cenę.
Marka RESERVED oferuje kilka niezależnych linii dedykowanych kobietom i mężczyznom zależnie od ich oczekiwań od ubrań wynikających ze stylu życia i podejścia do mody.

CROPP to marka odzieżowa dla odważnych młodych ludzi, którzy poprzez strój chcą wyrazić swoje poglądy i zamanifestować niezależność. Lubią bawić się w grupie, mają wspólne zainteresowania.
CROPP jest marką typowo miejską, która najlepiej czuje się na ulicach, w klubach, czyli wszędzie tam, gdzie młodzi ludzie chcą zademonstrować, że mają niepowtarzalny styl i niebanalny pomysł na siebie.

Sklepy marek Cropp i House w Warszawie
Sklepy marek Cropp i House w Warszawie

HOUSE to marka kierowana do szerokiego grona młodych osób, ceniących sobie relacje z grupą oraz przyjemne sposoby spędzania czasu. To oferta także dla tych, dla których muzyka jest źródłem inspiracji i niezbywalnym elementem życia.

Marka MOHITO to propozycja dla młodych kobiet kochających modę i ceniących niebanalną miejską elegancję. Projektanci MOHITO tworzą kolekcje z myślą o kobietach pewnych siebie, świadomych swych atutów, pozwalających sobie na odrobinę luzu i nonszalancji w stylowym, kobiecym wydaniu. Mohito podkreśla kobiecość i proponuje energetyczny look, zgodny ze światowymi trendami mody. W rzeczach Mohito dobrze wygląda się zarówno w pracy jak i w trakcie wieczoru after hours.

Kolekcja SINSAY dedykowana jest dziewczynom w wieku 15-24 lat, które szukają inspiracji dla codziennych stylizacji, ale także niebanalnych zestawów imprezowych.

Więcej informacji znajdziecie na stronie:

Oficjalna strona LPP

ZOBACZ RÓWNIEŻ / SEE ALSO:

Spółki Odzieżowe Na Giełdzie Papierów Wartościowych W Warszawie

Próchnik – Najstarsza Spółka Na GPW

Jak Pozyskać Finansowanie Na Biznes Związany Z Modą? / How To Get Financing For Fashion Business?

One thought on “LPP S.A.

  1. I do hope you never quit! This really is one of the better blogs Ive ever read. You have quite a few mad ability here, man. I simply hope that you just wont loose your style since you may be one on the neatest writers around. You should keep it up mainly because the web needs you spreading the word.

Dodaj komentarz

Top