You are here
Home > Cash > Corporations > Współpraca H&M z domem mody Mugler / H&M and Mugler house collaboration

Współpraca H&M z domem mody Mugler / H&M and Mugler house collaboration

01.03.2023

H&M z dumą oświadczył 22.02.2023, że rozpoczął współpracę  z domem mody Mugler w ramach kolekcji wiosennej 2023.

Kolekcja Mugler H&M, tworzona jest pod kierownictwem dyrektora kreatywnego Muglera, Caseya Cadwalladera będzie zawierała w sobie żywego i wyjątkowego ducha Muglera. Kolekcja będzie dostępna online oraz w wybranych sklepach wiosną 2023. Historia współpracy H&M z projektantami jest legendarna i pionierska. Od prawie dwóch dekad H&M demokratyzuje modę, oferując odbiorcom na całym świecie szansę na posiadanie wyjątkowych elementów kolekcji wysokiej klasy projektantów. H&M udostępni więcej informacji na temat współpracy i kolekcji wkrótce.

Drugą kolekcją H&M, która ukaże się wiosną jest dramatyczna kolekcja Spring/Summer 23 H&M Studio Glamour Centric.

Wyższej jakości kolekcja basic spotyka się z niezwykłą kreacją wieczorową w kolekcji S/S23 H&M Studio. Kolekcja zainspirowana hollywoodzkimi boginiami Złotego Wieku i współczesnymi megagwiazdami, stosującymi podejście do stylu „idź na całość lub do domu”  łączy surową wygodę noszenia z radykalnym przepychem. Ekstrawertyczne projekty wieczorowe i odzież wierzchnia z trofeami będą łączone z ulubionymi ubraniami domowymi i dodatkami podkreślającymi sylwetkę. Kolekcja H&M Studio S/S23 będzie dostępna w wybranych sklepach oraz w sklepie online od 2 marca.

Tekst: Gocha

Źródło: materiały prasowe H&M

Zdjęcia: materiały prasowe H&M

ZOBACZ RÓWNIEŻ / SEE ALSO:

Rzymska Noc Świętująca Kolekcję Giambattista Valli X H&M / A Roman Night To Celebrate The Giambattista Valli X H&M Collection

Kolekcja Moschino (Tv) H&M Niebawem W Sklepach / Moschino (Tv) H&M Collection Available In Stores Soon

Wyniki Finansowe H&M Oraz Współpraca Z Kenzo / The Financial Results Of H&M And Collaboration With Kenzo

Dodaj komentarz

Top