You are here
Home > Fashion > Celebrities > Rzymska noc świętująca kolekcję Giambattista Valli x H&M / A Roman night to celebrate The Giambattista Valli x H&M collection

Rzymska noc świętująca kolekcję Giambattista Valli x H&M / A Roman night to celebrate The Giambattista Valli x H&M collection

16-11-2019

Modelki i modele Valli oraz zaproszeni goście uczestniczyli 24 października 2019 w pokazie mody Giambattista Valli x H&M: była to eklektyczna uczta na tle jednej z historycznych atrakcji Rzymu – Palazzo Doria Pamphilj. Bogata, wspaniała, unikalna kolekcja dzieł sztuki i rzymska nonszalancja podkreśliły ducha wolnego biegu, spektakularne projekty i wyrafinowanie tej pięknej kolekcji.

Ponadczasowe elementy kolekcji Giambattista Valli x H&M zostały zaprezentowane na różowym wybiegu, na którym znalazła się różnorodność modeli i osobowości, w tym prawdziwych Rzymian z obsady ulicznej. Pokaz zakończył się spektakularną paradą finałową, którą poprowadziła Kendall Jenner w słynnej czerwonej sukience przedstawionej przez modelkę w kampanii. Wśród gości byli Troye Sivan, Sofia Carson, Alexa Demie, H.E.R, Cameron Monaghan, Chiara Ferragni i Chris Lee, wszyscy ubrani w stroje z kolekcji.
Po pokazie mody i koktajlu goście przenieśli się Via del Corso do Grand Hotel Plaza, kolejnego rzymskiego zabytku o ponadczasowym przepychu i elegancji, na imprezę popołudniową prowadzoną przez kolektyw DJ-ski Circoloco z Peggy Gou i Seth Troxler, a także Clara 3000.

„Stworzyłem swój dom mody w Paryżu, ale z dumą twierdzę, że mam rzymskie pochodzenie: moje serce zawsze będzie należeć do Città Eterna i właśnie dlatego wybrałem Rzym na pokaz, a zwłaszcza Palazzo Doria Pamphilj. Swoim eklektyzmem Rzym integralnie ukształtował moje poglądy i osobowość. Wspaniale było zobaczyć, jak wszystko ożywa w moim rodzinnym mieście ”
Giambattista Valli

„Prowadzenie imprezy inauguracyjnej Giambattista Valli x H&M podczas prawdziwej rzymskiej nocy pełnej zabawy i przepychu ze spinem„ Dolce Vita ”było absolutnie zachwycające. Duch tej wyjątkowej kolekcji ożył w pokojach pełnych historycznego blasku, gdy nowa fala Valli Girls i Valli Boys szła po wybiegu, gotowa zapanować nad nocą i ulicami ”

Ann Sofie Johansson

Kolekcja Giambattista Valli x H&M – z odzieżą damską, męską i akcesoriami – jest w sprzedaży od 7 listopada w wybranych sklepach H&M na całym świecie, a także na hm.com.

Źródło: materiały prasowe H&M

Zobacz również / See also:

Kolekcja Moschino (Tv) H&M Niebawem W Sklepach / Moschino (Tv) H&M Collection Available In Stores Soon

Rozwój Grupy H&M Na Świecie / The Development Of The H&M Group In The World

Wyniki Finansowe H&M Oraz Współpraca Z Kenzo / The Financial Results Of H&M And Collaboration With KenzoDodaj komentarz

Top