You are here
Home > Fashion > Bloggers > Sukienki na jesień / Dresses for the Autumn

Sukienki na jesień / Dresses for the Autumn

16-11-2018

Jak nosić sukienki jesienią? Czy sukienka to odpowiedni strój na chłodne, jesienne dni? Jak najbardziej! Najmodniejsze, dłuższe, te za kolano, szerokie, w kwiaty lub w panterkę możecie nosić pod marynarkę lub płaszcz. Sukienka w kolorowe kwiaty świetnie rozjaśnia całą sylwetkę, jeśli jest w kolorach jesieni, idealnie wpisuje się w pejzaż jesiennych drzew z opadającymi liśćmi. Sukienka w panterkę powinna być stonowana jednolitym nakryciem, czarna marynarka lub płaszcze będą najbardziej odpowiednie.

Do zwiewnej sukienki możecie założyć długie kozaki, botki lub czółenka. Niektóre z Was zapewne odważą się na bardziej wyrazisty „look”, zakładając do takiej sukienki buty sportowe.
Zobaczcie jak blogerki skomponowały zestawy z sukienką.

Karolina z bloga Charlize Mystery założyła kwiecistą sukienkę w kolorze jesiennych liści, stylizację dopełniła płaszczem w kratę oraz zamszowymi kozakami i kaszkietem w pięknym camelowym kolorze.

Kat z bloga With love from Kat postawiła na cętki, sukienka jest raczej letnia, ale kiedy uzupełnicie ją marynarką lub płaszczem, szalem i kozakami wyjdzie nam zupełnie jesienny zestaw.

Blair z bloga Atlantic-Pacific założyła czarną sukienkę w jesienne kwiaty, całość uzupełniła płaszczem w kolorze dyni oraz czarną torebką i czółenkami. Równie dobrze wyglądałyby tutaj botki lub kozaki.

Poniżej znajdziecie podpowiedzi, gdzie kupić podobne elementy stroju.

www.charlizemystery.com

Aby przejść do sklepu kliknij w obrazek:

www.withlovefromkat.com

Aby przejść do sklepu kliknij w obrazek:

www.the-atlantic-pacific.com

Aby przejść do sklepu kliknij w obrazek:

Made by Gocha

Zdjęcia: z blogów

2 thoughts on “Sukienki na jesień / Dresses for the Autumn

Dodaj komentarz

Top