You are here
Home > Design > Landscape architecture > Architektura krajobrazu w otoczeniu marokańskiego hotelu / Landscape surrounded by Moroccan hotel

Architektura krajobrazu w otoczeniu marokańskiego hotelu / Landscape surrounded by Moroccan hotel

20-02-2017

Czy zdarza Wam się, że podczas swoich wymarzonych wakacji trafiacie do hotelu, który pięknie wyglądał na zdjęciach a w rzeczywistości okazało się, że jest usytuowany w centrum miasta, przy głośnej ulicy a zamiast prezentowanego na zdjęciach pięknego basenu zastaliście niewielki basenik i podniszczone leżaki, gdzie jedynym roślinnym akcentem jest lekko podsuszona palma?

Tak się zdarza, chociaż renomowane biura podróży, które oferują wysoki standard hoteli (4, 5 gwiazdek) nie pozwalają sobie na takie niespodzianki. Trzeba pamiętać jednak, że 4-gwiazdkowy hotel w niektórych krajach nie jest porównywalny z 4-gwiazdkowym hotelem w Europie.

Kiedy Waszym marzeniem jest totalny relaks i odskocznia od pracy oraz biznesu, macie ochotę po prostu zostać świetnie obsłużeni, wylegując się nad basenem lub morzem na komfortowym leżaku z drinkiem „z palemką”. Wtedy bardzo istotne jest to jaki hotel wybierzecie. Poza jego profesjonalną obsługą, dobrym jedzeniem i komfortowym towarzystwem ważnym elementem jest estetyczne otoczenie hotelu.

W wielu miejscach na świecie nie przywiązuje się jeszcze wagi do architektury krajobrazu, ale na szczęście coraz więcej architektów i inwestorów obiektów turystycznych docenia potencjał, jaki niosą ze sobą estetycznie zaaranżowane i zadbane przestrzenie ogrodowe.

Nie zawiodłam się przebywając kilka lat temu w hotelu IBEROSTAR w Agadirze, pięknie zaadoptowana zieleń krzewów, kwitnących roślin i palm urzekała swoją harmonią. Pomimo tego, że Maroko jest krajem dosyć ciepłym i suchym ten hotelowy ogród pozostał zielony i zadbany. Takich właśnie hoteli życzę Wam na wakacje.

Photos: Gocha

Tekst: Gocha

Zobacz również / See also:

Maroko – Kraj O Wielu Obliczach / Marocco – Country Of Amazing Variety

Nastrojowy Marokański Klimat/Maroccan Mood

Kolorowa Teneryfa / The Colourful Tenerife…

16 thoughts on “Architektura krajobrazu w otoczeniu marokańskiego hotelu / Landscape surrounded by Moroccan hotel

  1. magnificent publish, very informative. I’m wondering why the other experts of this sector do not realize this. You must continue your writing. I’m sure, you’ve a great readers’ base already!

  2. Great site, how do u get all this information?I have read through a few posts on your site and I love your style. Thanks a million, keep up the great work.

  3. do hope you never stop! This is among the best blogs I have ever read. Youve got several insane skill here, man. I wish that you simply dont lose your style because you might be one of the greatest bloggers out there. Please continue the good work simply because the internet needs someone like you getting the news out.

  4. Good feelings you might have here.. Amazingly advantageous outlook, thank you for posting.. Incredibly practical perspective, many thanks for sharing.. Extremely helpful outlook, many thanks for blogging..

  5. Magnificent website. Plenty of helpful information here. I am sending it to a few friends ans also sharing in delicious. And obviously, thanks for your effort!

Dodaj komentarz

Top