You are here
Home > Cash > Corporations news > Nowa kolekcja Rabanne x HM / Rabanne x HM new collection

Nowa kolekcja Rabanne x HM / Rabanne x HM new collection

08.11.2023

Od 9 listopada 2023 w wybranych sklepach stacjonarnych oraz online będzie dostępna nowa kolekcja H&M w ramach kooperacji ze znanymi markami. W tym roku pod nazwą Rabanne x HM.

H&M I RABANNE ogłosili nową współpracę podczas przyjęcia z udziałem gwiazd z branży. 2 października H&M i Rabanne świętowały nadchodzącą współpracę z listą znamienitych osobistości z branży w legendarnym paryskim klubie nocnym Silencio.

Dom Mody Rabanne powstał w 1966 roku, a jego założyciel, legendarny projektant Paco Rabanne, od samego początku redefiniował współczesny glamour. Inspirował się sztuką kinetyczną oraz niekonwencjonalnymi materiałami i udowadniał, że niemożliwe jest możliwe. Jego innowacyjne, prowokacyjne kreacje w równej mierze oburzały i zachwycały, przesuwając jednocześnie granice mody.

Julien Dossena, który w 2013 roku objął stanowisko dyrektora kreatywnego, wyznaczył początek nowej, obiecującej epoki dla Domu Mody Rabanne. Jego zjawiskowe i absolutnie unikalne projekty łączą futurystyczny styl oraz dbałość o rzemiosło i czerpią z bogatego dziedzictwa marki, wprowadzając ją jednocześnie w przyszłość.

Dossena zaprojektował we współpracy z H&M energetyzującą, oszałamiającą kolekcję mody damskiej i męskiej oraz dodatków do wnętrz. Znajdziesz w niej kuszącą mieszankę kreacji imprezowych, unikalnych perełek oraz nowości, w których z miejsca się zakochasz: odzież z jedwabistej metalowej siateczki, sukienki wyszywane połyskującymi cekinami, szerokie spódnice maxi oraz topy mieniące się blaskiem pajetek, nieskazitelną elegancję, kwiaty w folkowym stylu, wyraziste wzory inspirowane latami 70., barokowe detale, romantyczne falbanki, dodatki, które zrobią furorę na parkiecie, oraz wiele więcej. Innymi słowy: to prawdziwie przełomowa kolekcja kultowego domu mody, której nie można przegapić.

H&M HOME również z radością ogłasił, że ​​dołączy do najnowszej odsłony uznanej serii współpracy projektantów H&M z pionierskim paryskim domem Rabanne. Marka znana od lat 60. XX wieku z radykalnie futurystycznych kreacji z tworzywa sztucznego i metalu, dziś pozostaje liderem najnowocześniejszego designu i współczesnego rzemiosła. Rabanne H&M HOME pojawi się w wybranych sklepach oraz online na H&M Home od 9 listopada 2023 r.

Zdjęcia i tekst: materiały prasowe H&M (Rabanne x HM)

ZOBACZ RÓWNIEŻ / SEE ALSO:

Nowe Lata Dwudzieste / New Twenties

Rzymska Noc Świętująca Kolekcję Giambattista Valli X H&M / A Roman Night To Celebrate The Giambattista Valli X H&M Collection

Najbardziej Oczekiwana Kolekcja Tej Jesieni Balmain X H&M

Dodaj komentarz

Top