You are here
Home > Beauty > Karnawałowy makijaż w kolorze dyni wg Sazan / Carnival pumpkin make up by Sazan

Karnawałowy makijaż w kolorze dyni wg Sazan / Carnival pumpkin make up by Sazan

14-01-2018

Dobrze wykonany makijaż to nie lada wyzwanie a co dopiero makijaż karnawałowy. Na szczęście mamy coraz większy dostęp do tutoriali, w których możemy zobaczyć jak wykonać dobrze odpowiedni na okazję makijaż.
Specjalistką w tym zakresie jest zapewne Sazan Hendrix, która na swoim kanale na You Tube pokazuje krok po kroku jak wykonać makijaż.

Cieszę się, że widuję coraz więcej dziewczyn umalowanych odpowiednio do okazji, ale niestety w pewnych kręgach zdarzają się jeszcze duże wpadki.
Najczęstsze błędy w makijażu to moim zdaniem: zbyt ciemny podkład lub jednocześnie nierówno rozprowadzony na skórze, za mocny lub zbyt kolorowy makijaż oczu na co dzień, wałeczki z cieni do oczu w wieczorowym makijażu, zbyt błyszcząca twarz, niestarannie rozprowadzone cienie lub obrysowane usta, karykaturalne konturowanie…

Pewnie można wymienić jeszcze wiele, ale powyższe błędy powinnyście natychmiast wyeliminować. W dzisiejszych czasach mamy dostęp do coraz lepszych kosmetyków i ich producenci zauważyli, że już nie mogą sobie pozwolić na złą jakość, więc nawet kosmetyki z niższej półki cenowej są coraz lepsze.
Czasem jednak poza kosmetykami efekt końcowy zależy od naszych umiejętności.
Obejrzyjcie jak makijaż w kolorze dyni wykonuje Sazan Hendrix, właścicielka bloga sazan.me .

Tekst: Gocha

Zdjęcia i film: blog sazan.meDodaj komentarz

Top