You are here
Home > Fashion > Designers > Świąteczny fioletowy zestaw 2023 / Christmas purple look 2023

Świąteczny fioletowy zestaw 2023 / Christmas purple look 2023

10.12.2023

Kolejne święta przed nami, więc chcemy w okresie świątecznym wyglądać zjawiskowo. Christmas time to czas spotkań, firmowych przyjęć, świątecznych wyjść, rozmów. To czas spokoju, beztroskiego lenistwa z dziećmi, z rodziną,  z przyjaciółmi.

Mam, dla Was kobiety, piękną propozycję zestawu świątecznego glamour, który jest bardzo efektowny, jak przystało na nowy czas a jednocześnie bardzo wygodny.

Cekinowe spodnie, błyszczą, dodają splendoru, ale jednocześnie są lekkie i szerokie, co umożliwia swobodę ruchów. Fioletowa aksamitna marynarka nadaje stylizacji wieczorowy, księżycowy ton, jest elegancka, ale miękka.  Dobrałam do tego zestawu buty na szpilce Kat Maconie, lekko spłaszczonej, ozdobione pięknymi kwiatami.

Torebka zamszowa Pinko również dodaje stylizacji miękkości, więc całość uzupełniona jeszcze kolczykami  Lilou w kształcie kwiatów jest  odświętna, ale miękka.

Kobieta w tym stroju muśnięta dodatkowo zapachem Burberry Goddes będzie uwodzić, a jednocześnie stanowić o sile kobiet i sile rodziny.

Burberry Goddess opowiada historię o odkrywaniu siebie inspirowaną potęgą wspólnoty i siłą stada lwic. Emma Mackey uosabiająca ducha wody perfumowanej Burberry Goddess emanuje dumą, wyzwala w sobie moc, aby odkryć wewnętrzną pewność siebie i wejść na szczyt, który wznosi się przed nią. Lwice symbolizują zbiorową wartość kobiecej siły i wsparcia oraz fakt, że wspólnie możemy odkryć wewnętrzną boginię i osiągnąć coś nadzwyczajnego.

Burberry Goddess to wyjątkowa, aromatyczna kompozycja gourmand, której przewodzi potężne trio wanilii. W nucie głowy napar waniliowy z drzewnymi tonami, w sercu waniliowy kawior o bogatej słodyczy, a w bazie absolut wanilii wzbogacony świetlistą lawendą, ziemistymi nutami kakao i korzeni imbiru. Ta zmysłowa kompozycja jest wegańska, a wanilia w niej użyta pochodzi z Madagaskaru i została pozyskana w sposób odpowiedzialny i zrównoważony. Zapach ten zamknięto w eleganckim kwadratowym flakonie przeznaczonym do wielokrotnego napełniania. Gabardynowe beżowo-złote opakowanie ozdobione medalionem nawiązuje do bogatego dziedzictwa marki.

Zerknijcie w linki i zapraszam na zakupy.

Christmas glamour outfit

Spodnie w cekiny Answear Lab

Marynarka z aksamitu Answear Lab

Szpilki Kat Maconie

Torebka zamszowa Pinko

Pozłacane kolczyki Lilou

Woda toaletowa Burberry Goddess

Made by Gocha

ZOBACZ RÓWNIEŻ / SEE ALSO:

Święta W Czerwieni / Holidays In Red

Jak Się Ubrać Na Święta? / How To Dress Up For Christmas?

Świąteczny Chillout / Christmas Chillout

Dodaj komentarz

Top