You are here
Home > Cash > Rozwój sieci Top Secret na rynku azjatyckim i europejskim

Rozwój sieci Top Secret na rynku azjatyckim i europejskim

26-01-2016

Jak wynika z informacji opublikowanych przez redakcję Retailnet.pl sieć Top Secret kontynuuje rozwój na rynku Azji Środkowej. W drugiej połowie grudnia minionego roku otwarty został pierwszy sklep w Biszkeku, stolicy i największym mieście Kirgizji.

Po uruchomionym ostatnio sklepie w Kazachstanie, jest to już drugi sklep franczyzowy w tej części świata.

W październiku 2015 roku marka Top Secret zadebiutowała w Czechach. Pierwszy sklep marki znajduje się w Centrum Handlowym Cerny Most w Pradze. Grupa Redan, właściciel marki Top Secret, na potrzeby salonu wynajęła lokal o powierzchni 154,4 mkw.

Redan SA jest operatorem detalicznych marek odzieżowych: Top Secret, Troll, Drywash oraz sieci dyskontów odzieżowych TXM textilmarket. W Polsce Grupa Kapitałowa zatrudnia ponad tysiąc osób. Sprzedaż prowadzona jest w sieci blisko 700 sklepów detalicznych, w ramach której znajdują się mono i multibrandowe salony oferujące odzież marek Top Secret, Troll i Drywash oraz dyskontowe sklepy TXM textilmarket. Redan powstał w 1995 roku, a w 2003 roku akcje spółki zostały dopuszczone do publicznego obrotu na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Notowania giełdowe REDAN SA

Grupa Redan w 2015 r. osiągnęła 555 mln zł obrotów. O 12% do 67 mln zł wzrosły w grudniu obroty Grupy Redan, w porównaniu do analogicznego okresu poprzedniego roku. Narastająco w całym 2015 r. przychody Grupy handlującej odzieżą w sieci modowej Top Secret oraz dyskontowej TXM textilmarket zwiększyły się o 11% do 555 mln zł.

Na koniec pierwszego półrocza 2015 roku spółka Redan SA posiadała 352 sklepy w segmencie modowym (Top Secret, Troll i Drywash), w tym własne: 29 (Polska), 8 (Ukraina), franczyzowe: 202 (Polska), 12 (Rosja), 22 (Ukraina), oraz 79 kornerów w Polsce.

Żródło: Retailnet.pl

Nota prawna: powyższe informacje zostały przedstawione w celach informacyjnych i nie stanowią oferty nabycia jakichkolwiek udziałów (akcji) spółki w rozumieniu prawa polskiego.

 

 Nowa kolekcja 2017 Image Banner 750 x 200

5 thoughts on “Rozwój sieci Top Secret na rynku azjatyckim i europejskim

  1. Great awesome issues here. I’m very glad to see your article. Thank you so much and i am having a look forward to touch you. Will you please drop me a mail?

  2. Thank you for another magnificent article. The place else may anyone get that kind of info in such an ideal manner of writing? I’ve a presentation subsequent week, and I’m on the look for such info.

Dodaj komentarz

Top