You are here
Home > Blog > Sekrety damskiej biznesowej torebki / The secrets of businesswoman’s bag

Sekrety damskiej biznesowej torebki / The secrets of businesswoman’s bag

2014-10-12

Damska torebka, ach! To jeden z najbardziej pożądanych (poza butami) element damskiej garderoby. Dziś, kiedy kobietom już nie wystarczy tylko pachnieć u boku mężczyzny, torebka spełnia ogromną, niezastąpioną rolę praktyczną i estetyczną. Nie wiem jak Wy, ale ja sobie nie wyobrażam życia bez torebki, czy to biznesowej, codziennej, wieczorowej, turystycznej, plażowej, czy chociażby plecaka. Życie sprawiło, że otaczamy się przedmiotami, które są niezbędne, trzeba je więc umieścić w miejscu praktycznym, wygodnym a jednocześnie dodającym nam uroku. Takie gadżety jak telefon komórkowy, portfel, notes czy prozaiczne chusteczki do nosa muszą znaleźć swoje miejsce.

Każda kobieta dopasuje do swoich potrzeb odpowiednią torebkę według swoich potrzeb. Dzisiaj chciałam Wam pokazać co można ukryć w torebce biznesowej, kiedy spędzamy prawie cały dzień w biurze i na spotkaniach, zabiegane, ale dbające o siebie.

 

Torebka Dune London, portfel Calvin Klein, notatniki Burocrat, zestaw: pióro i długopis - prezenty.
Torebka Dune London, portfel Calvin Klein, notatniki Burocrat, zestaw: pióro i długopis – prezenty.

 

Kosmetyczka Michael Kors, mini zestaw: cienie i róż Michael Kors, puder matujący Isa Dora, szminki Estee Lauder, błyszczyk i eyeliner Loreal, woda toaletowa Burberry, Vogue do poczytania w przerwach na kawę.
Kosmetyczka Michael Kors, mini zestaw Estee Lauder, puder matujący Isa Dora, szminki Estee Lauder, błyszczyk i eyeliner Loreal, woda toaletowa Burberry Brit, Vogue do poczytania w przerwach na kawę.

 

Vogue Business do poczytania w przerwach miedzy spotkaniami, brelok na klucze Calvin Klein
Vogue Business do poczytania w przerwach miedzy spotkaniami, brelok na klucze Calvin Klein (najmodniejszy znajdziecie tutaj)

 

Torebka
Business Vogue, szminka Estee Lauder

Tekst: Gocha

Zdjęcia: GochaImage Banner 750 x 100

One thought on “Sekrety damskiej biznesowej torebki / The secrets of businesswoman’s bag

  1. Hi there, every time i used to check blog posts here in the early hours in the morning, since i love to gain knowledge of
    more and more.

Comments are closed.

Top