You are here
Home > Fashion > Dlaczego Włoszki pokochały kolor musztardowo-żółty? / Why Italian women love in yellow-mustard colour?

Dlaczego Włoszki pokochały kolor musztardowo-żółty? / Why Italian women love in yellow-mustard colour?

09-05-2019

Kiedy ostatnio w marcu odwiedziłam Neapol, jako fanka mody i obserwatorka stylu street, zwróciłam uwagę, że Włoszki zakochały się w musztardowo-żółtych ubraniach. Nie wiem, czy to kwestia charakteru tego koloru, jego intensywności i „rzucaniu się w oczy”, czy faktycznie moda na ten odcień żółtego ogarnęła ulice. Na każdym rogu ulicy, na każdym deptaku widziałam zarówno młode dziewczyny, jak też kobiety ubrane w jakiś element garderoby w tym odcieniu.

Mnie też ogarnęła gorączka żółto-musztardowa. Wprawdzie ten kolor nie pasuje każdemu i nie ukrywam, że jego odcienie zupełnie nie komponują się z moją cerą, to jednak na wakacje kupiłam kostium plażowy z elementami żółtego koloru, założyłam kolczyki z peruwiańskich ziaren w kolorze musztardowo-żółtym i zauroczyła mnie na Capri Włoszka ubrana w zwykły czarny T-shirt i musztardowe ogrodniczki.

Szał musztardowo-żółtego trwa nadal, w sklepach możecie kupić wiele elementów w tej kolorystyce. Ja zebrałam dla Was najciekawsze stylizacje z Pinteresta w tym kolorze. Hitem w tym roku będzie musztardowo-żółty letni kombinezon (jumpsuit) na wiosnę i lato. W letniej garderobie swoje miejsce znajdą również sukienki  (dresses) w kolorze żółtym i musztardowym.

Najmodniejsze będą jednak spodnie (pants), kurtki, spódniczki i ogrodniczki jeansowe w kolorze żółto-musztardowym.
A Wy co wybierzecie do swojej wiosenno-letniej garderoby?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przejdź do sklepu / Go for shopping:

 

 
Photos: Pinterest

Post made by Gocha

Dodaj komentarz

Top