You are here
Home > Design > W nadmorskim klimacie / In the seaside climat

W nadmorskim klimacie / In the seaside climat

07-08-2019

Jeśli chcecie spędzać czas w apartamencie z morskimi akcentami macie kilka możliwości: pojechać nad morze i wybrać apartament urządzony w stylu marynistycznym, do swojego mieszkania dodać elementy tego stylu lub zatrudnić architekta wnętrz, który pomoże Wam ten efekt osiągnąć.

Ostatnio miałam okazję spędzić kilka dni w nowoczesnym apartamencie w Gdańsku urządzonym w stylu morskim. Apartament od razu zrobił na mnie niesamowite wrażenie, ponieważ każdy jego detal był niesamowicie dopracowany a wszystkie elementy układały się w jedną całość.

Kolorystyka tego miejsca została zachowana w morskich barwach: bieli, niebieskiego i odrobiny kolorów ziemi, drewna, muszli.

Architekt sprytnie zagospodarował niewielkie 45- metrowe mieszkanie tworząc otwartą kuchnię z salonem, gdzie zmieściły się 2 rozkładane sofy oraz dodatkowo sypialnię z łóżkiem i szafą w zabudowie oraz łazienkę z prysznicem. W kuchni zmieścił się okrągły stół z ratanowymi krzesłami.

Praktycznie większość mebli w pomieszczeniu została wbudowana na stałe: szafki kuchenne, szafy, szafki i szafa w sypialni w jednolitym białym kolorze. Beżowe kanapy zostały okryte granatowymi kocykami i poduszkami w podobnym odcieniu.

Całość dopełniły delikatne morskie dekoracje i  białe żaluzje zasłaniające widok nowopowstających budynków.  Naprawdę poczułam relaks w tym pomieszczeniu.

Jak Wam się podoba taki styl?

Photos: Gocha

Tekst: Gocha

Dodaj komentarz

Top