You are here
Home > Fashion > Zaświeć cytrynowo-zielonym blaskiem / Shine with a lemon-green glow

Zaświeć cytrynowo-zielonym blaskiem / Shine with a lemon-green glow

06-06-2019

Kiedy czytając artykuł chcesz zapamiętać z niego istotne kwestie zaznaczasz je zazwyczaj  flamastem w kolorze fluo.  Intensywne, jasne kolory zieleni, żółtego, pomarańczy, różu czy turkusu to kolory obok których nie przejdziesz obojętnie. Kiedy chcesz pamiętać o ważnym spotkaniu, wydarzeniu lub rzeczy do zrobienia zostawiasz sobie na biurku lub w kuchni karteczkę w kolorze fluo z zapisaną kwestią.

A może by tak wykorzystać ten element zapamiętywania i dać się zapamiętać poprzez wyraziste ubranie? Ubranie w kolorze fluo-zieleni lub fluo-żółte na lato, wiosnę a może nawet jesień? Co Wy na to?

Takie „bright” ubrania idealnie łączą się z kolorem czarnym i białym. Można po mistrzowsku stworzyć zestaw, który nie zostanie obojętny dla obserwatorów. Takie połączenie będzie ciekawe zarówno w sportowym stylu, casualowym jak również w eleganckiej wersji. Wykorzystał ten trend ostatnio Ralph Lauren  w damskiej kolekcji składającej się z pięknych jednobarwnych sukienek, płaszczy i żakietów.

Fluo kolory występują bardzo często w kolekcjach sportowych, marki wykorzystują ten motyw wyróżniania nie tylko ze względu na estetykę, ale również praktyczność. Kolory „bright” są widoczne z dużo większej odległości, co powoduje, że podczas uprawiania sportów będziemy bardziej wyraźni  a jednocześnie efektowni.

Zachęcam Was do eksperymentów z neonowymi kolorami … kiedy jak nie teraz? Obejrzyjcie wybrane propozycje w kolorze zielonym i cytrynowym.

Photos: Pinterest

Made by Gocha

One thought on “Zaświeć cytrynowo-zielonym blaskiem / Shine with a lemon-green glow

Dodaj komentarz

Top