You are here
Home > Cash > Monnari Trade SA

Monnari Trade SA

2015-03-02

Marka Monnari istnieje na polskim rynku od 1998 roku. Obecnie firma jest liderem w segmencie eleganckiej, markowej odzieży dla Pań aktywnych i nowoczesnych, a zarazem lubiących podkreślać swoją kobiecość.

Monnari oferuje dwie, pełne sezonowe kolekcje (wiosna-lato, jesień-zima), odzwierciedlające światowe trendy mody, interpretowanej poprzez pryzmat ponaczasowej klasyki. Linie odzieży uzupełnia szeroki wybór akcesoriów, począwszy od obuwia, poprzez torby, szale, aż po biżuterię. Własna wzorcownia, tandem doświadczonych projektantek i ludzie, dla których moda jest prawdziwą pasją składają się na sukces marki stawiającej na jedyny w swoim rodzaju, pełen wysublimowanej elegancji styl.

Spółka Akcyjna „Monnari Trade” istnieje od 2000 r., ale historia marki Monnari sięga 1998 roku, kiedy działalność była prowadzona w formie spółki cywilnej pod nazwą „Monnari”. „Monnari Trade” SA od 2000 roku stała się kontynuatorką działań „Monnari s.c. a od 1 stycznia 2001 roku przejęła całość jej działalności. Firma skoncentrowała się na stworzeniu własnych, kompleksowych kolekcji, skierowanych głównie do kobiet powyżej 30 roku życia, w atrakcyjnym segmencie odzieży markowej. Głównym obszarem działalności „Monnari Trade” SA jest tworzenie szerokiej i zróżnicowanej oferty asortymentowej odzieży damskiej, obejmującej modne, wygodne i wysokiej jakości ubrania, a następnie sprzedaż poprzez sieć własnych sklepów firmowych.

Spółka jest notowana na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych SA, tutaj możecie sprawdzić notowania:

Wyniki giełdowe Monari Trade SA

Więcej informacji znajdziecie na stronie:

Strona Monnari

One thought on “Monnari Trade SA

Dodaj komentarz

Top

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?