You are here
Home > Cash > Monnari Trade SA

Monnari Trade SA

2015-03-02

Marka Monnari istnieje na polskim rynku od 1998 roku. Obecnie firma jest liderem w segmencie eleganckiej, markowej odzieży dla Pań aktywnych i nowoczesnych, a zarazem lubiących podkreślać swoją kobiecość.

Monnari oferuje dwie, pełne sezonowe kolekcje (wiosna-lato, jesień-zima), odzwierciedlające światowe trendy mody, interpretowanej poprzez pryzmat ponaczasowej klasyki. Linie odzieży uzupełnia szeroki wybór akcesoriów, począwszy od obuwia, poprzez torby, szale, aż po biżuterię. Własna wzorcownia, tandem doświadczonych projektantek i ludzie, dla których moda jest prawdziwą pasją składają się na sukces marki stawiającej na jedyny w swoim rodzaju, pełen wysublimowanej elegancji styl.

Spółka Akcyjna „Monnari Trade” istnieje od 2000 r., ale historia marki Monnari sięga 1998 roku, kiedy działalność była prowadzona w formie spółki cywilnej pod nazwą „Monnari”. „Monnari Trade” SA od 2000 roku stała się kontynuatorką działań „Monnari s.c. a od 1 stycznia 2001 roku przejęła całość jej działalności. Firma skoncentrowała się na stworzeniu własnych, kompleksowych kolekcji, skierowanych głównie do kobiet powyżej 30 roku życia, w atrakcyjnym segmencie odzieży markowej. Głównym obszarem działalności „Monnari Trade” SA jest tworzenie szerokiej i zróżnicowanej oferty asortymentowej odzieży damskiej, obejmującej modne, wygodne i wysokiej jakości ubrania, a następnie sprzedaż poprzez sieć własnych sklepów firmowych.

Spółka jest notowana na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych SA, tutaj możecie sprawdzić notowania:

Wyniki giełdowe Monari Trade SA

Tekst: materiały prasowe

One thought on “Monnari Trade SA

Dodaj komentarz

Top