You are here
Home > Blog > Dekoracje świąteczne w USA / Christmas decorations in USA

Dekoracje świąteczne w USA / Christmas decorations in USA

05-12-2016

Czy lubicie okres przygotowań przedświątecznych? Wiem, że tak, gdyby tak nie było nie zajrzelibyście tutaj 🙂
Osobiście uwielbiam ten czas a ostatnio miałam okazję spędzać część okresu przedświątecznego w Stanach, dlatego chciałam się z Wami podzielić odrobiną inspiracji zza oceanu a jeśli mam tutaj czytelników z Ameryki to pokazać, jakie dekoracje i upominki dominują na wschodnim wybrzeżu.

Amerykanie uwielbiają celebrować przedświąteczny okres, zaczyna się on tutaj tuż po Święcie Dziękczynienia. Wydawało mi się, że przedstawiane w wielu filmach opowieści o Christmas Time są nieco przesadzone, ale przekonałam się na własne oczy, że faktycznie dzieje się tak jak na filmach.

W tym czasie odbywa się wiele przedstawień z udziałem zespołów tanecznych, wokalnych, przechodnie na ulicach pojawiają się w czerwono-białych strojach, dominują czapki Mikołaja i śmieszne swetry ze świątecznymi nadrukami.
Na początek pokażę kilka zdjęć, gdzie dominuje kolor czerwony, znajdziecie tutaj podpowiedzi jak udekorować świąteczny stół, jakie dekoracje świąteczne wybrać,  jakie upominki kupić na Mikołajki oraz jak zapakować słodycze. Mam nadzieję, że Was zainspirują.

Christmas decorations
Christmas decorations
Christmas decorations
Christmas decorations
Christmas decorations

Powyższe dekoracje możecie kupić w TJMaxx.

Christmas decorations
Christmas decorations
Christmas gifts
Christmas gifts
Christmas gifts

Powyższe dekoracje stołu, przybory kuchenne  oraz słodycze możecie kupić w WILLIAMS-SONOMA w USA.

Podobne znajdziecie tutaj:

Dodaj komentarz

Top