You are here
Home > Beauty > Alternatywa dla liftingu / Alternative for lifting

Alternatywa dla liftingu / Alternative for lifting

06-07-2017

Każda z Was doskonale wie, jak ważna jest pielęgnacja skóry, niezależnie od wieku chcemy wyglądać promiennie i młodo. Wypoczęta cera, odpowiednio nawilżona skóra twarzy jest odzwierciedleniem naszego szczęścia a co za tym idzie również sukcesów.

Coraz częściej sięgamy po odmładzające zabiegi pielęgnacyjne, takie jak nastrzykiwania botoksem, kwasem hialuronowym czy liftingi. Jednak medycyna estetyczna, pomimo jej rozwoju i coraz bardziej zaawansowanych technik niesie ze sobą pewne konsekwencje. Kobiety bardzo często uzależniają się od zabiegów, ponieważ od wyglądu zależy ich poczucie własnej wartości. Zabiegi to ingerencja w skórę, nie zawsze skóra znosi to dobrze, czasem pojawiają się skutki uboczne a zbyt duże uzależnienia powodują wręcz karykaturalny wygląd po kilku latach zabiegów.

Polska aktorka – Krystyna Janda, świadoma potrzeby dobrego wyglądu, kobieta aktywna, bizneswoman, kobieta, która ze względu na zawód często nakłada i zmywa makijaż stworzyła wraz z gronem specjalistów: dermatologów, kosmetologów oraz  technologów wymarzony krem dla kobiet.

Krem Janda

Muszę przyznać, że mam ostatnio szczęście do kremów, tym razem również się nie zawiodłam. Używając kremu JANDA na dzień i na noc do cery tłustej i mieszanej czuję, że moja skóra otrzymuje to czego potrzebuje, czyli  odpowiednie nawilżenie, spłycanie zmarszczek i ograniczenie błyszczenia skóry. Dzięki temu zabiegi inwazyjne mogę odsunąć w czasie 🙂

Krem JANDA zawiera skwalan (składnik sebum) oraz oleje z nasion chia i arganowy. Dzięki zawartości ekstraktu z białej peonii działa rozjaśniająco oraz przeciwdziała przedwczesnemu starzeniu się skóry.

Krem Janda na dzień i na noc

W kremie zastosowano dwie rewolucyjne techniki hydronasycenia tworząc w ten sposób unikalny system „nawadniania” skóry. Pierwsza: hydrokreator naskórkowy, to nowe źródło uzupełniania i regulacji wody w epidermie, działa silniej niż kwas hialuronowy, zwiększa jego  ilość w głębi nawet o 211%. Druga: zakraplacz hialuronowy, technologia zapewnia stopniowe uwalnianie mikrokwasu hialuronowego i jego zdolności wnikania do naskórka. Kompozycja biopolimerów i prebiotyków zapewnia normalizację wydzielania serum i dzięki temu redukuje świecenie się skóry.

Jestem bardzo zadowolona z tego kremu i powtórzę słowa Pani Krystyny Jandy: „BĄDŹ PRAWDZIWA!”

Tekst: Gocha

Zdjęcia: Gocha

Zobacz również / See also:

Różana Seria Od Bielendy / Roses Series From Bielenda

Hydradermablazja W Kremie / Hydradermabrasion In Cream

Kosmetyki Na Wiosnę I Lato / Cosmetics For The Spring And Summer

5 thoughts on “Alternatywa dla liftingu / Alternative for lifting

  1. Great website, how do u find all this info? I have read a few articles on your site and I love your writing style. Thanks a million, keep up the good work.

Dodaj komentarz

Top