You are here
Home > Fashion > Nowoczesny styl biznesowy / Modern business style

Nowoczesny styl biznesowy / Modern business style

16-09-2017

Styl biznesowy, pomimo swoich klasycznych założeń przez lata ewaluuje. Są korporacje, które odgórnie narzucają swoim pracownikom pewne zasady dress codu, ale są również takie, które cenią większą inwencję twórczą odnośnie stylu.

Kiedy zajmujemy kluczowe stanowiska w firmach lub zarządzamy firmami czy instytucjami dobrze jest strojem podkreślić swój status. W takim wypadku zakładane ubrania powinny być przede wszystkim dobrej jakości. Businesswoman powinna również zdawać sobie sprawę z panujących aktualnie trendów, dlatego zapomnijcie o klasycznej „garsonce księgowej”, ponieważ ona jest zdecydowanie passe. Modny, nowoczesny strój biznesowy może się opierać o te same elementy garderoby jak kiedyś, ale kroje, dodatki i kolory mogą być trochę odważniejsze.

Przygotowałam dla Was stylizację, która jest dosyć klasyczna, ale przełamana czerwonymi spodniami. Marynarka nawiązuje do kroju smokingu a guziki dodają nowoczesności. Buty na słupku są wygodne, pasek spowoduje, że nie będą spadały a obcas został ozdobiony błyszczącymi dżetami. Biała koszula ma wyszywany element nawiązujący kolorem do spodni i szminki w płynie w kolorze fuksji, natomiast torba, pomimo klasycznego, czarnego koloru i kształtu na charakter nieco rockowy.

Uzupełnieniem stylizacji jest czarny zegarek Michaela Korsa z delikatnymi, złotymi elementami.

Jak Wam się podoba taka nowoczesna wersja businesswoman?

Modern business style

Marynarka / jacket Liu Jo

Koszula / shirt Desigual

Spodnie / pants Max&Co

Czółenka / Pumps Bruno Premi

Torba / Bag Tommy Hilfiger

Zegarek / watch Michael Kors

Pomadka do ust w płynie / Liquid lipstic Huda Beauty

Made by Gocha

Zobacz również / See also:

Izabela Grabowska-Rzempała Opowiada O Kreowaniu Swojego Wizerunku W Świecie Finansów / Izabela Grabowska-Rzempała Expresses Her View On The Creation Of Her Image In The Financial World

Urok Businesswoman / The Charm Of Businesswoman

Buty Na Wiosnę – Inspiracje / Shoes For The Spring – Inspirations

Dodaj komentarz

Top