You are here
Home > Design > Nastrojowy marokański klimat/Maroccan mood

Nastrojowy marokański klimat/Maroccan mood

2014-10-04

Kiedy temperatury spadają a za oknem robi się wcześniej ciemno marzymy o tym, aby wcisnąć się w wygodny fotel, napić się gorącej herbaty lub czerwonego wina i w blasku nastrojowej lampy lub świecy zapachowej przeczytać coś romantycznego. Czasem też mamy ochotę w romantycznym nastroju poddać się zabiegom masażu przez naszego partnera. W takich chwilach wracam myślami do wnętrza hotelu w Maroku, gdzie widok przepięknych nastrojowych lamp mieszał się z aromatycznym zapachem wonnych, egzotycznych olejków.

Taki nastrój możemy stworzyć sami, wystarczy trochę wyobraźni i świece. Być może te zdjęcia pomogą Wam stworzyć klimat w sypialniach… Na zdjęciach jest on pokazany w dosyć monumentalnym hollu hotelu, który pomimo swojej wielkości był bardzo przytulny.

Maroko - hotel
Holl główny w holetu Iberostar w Agadirze

Lampy zawieszone w monumentalnym holu
Lampy zawieszone w monumentalnym holu
Kolumny w holu
Kolumny w holu

Marokańska lampa
Marokańska lampa
Lampy w hollu
Lampy w hollu
Dekoracyjny element
Dekoracyjny element
Maroko - hotel
Lampiony w kawiarni na tarasie hotelu.

Photos: Gocha

2 thoughts on “Nastrojowy marokański klimat/Maroccan mood

  1. I’m not that much of a online reader to be honest but your sites really nice, keep it up! I’ll go ahead and bookmark your site to come back later on. All the bI like reading a post that will make men and women think. Also, thank you for allowing me to comment!

Dodaj komentarz

Top