You are here
Home > Beauty > Hydradermablazja w kremie / Hydradermabrasion in cream

Hydradermablazja w kremie / Hydradermabrasion in cream

21-01-2017

Jeśli Twoja przyjaciółka, z którą znasz się od czasu liceum, ale z różnych powodów nie widziałyście się 3 lata, mówi Ci, że wyglądasz świetnie i w ogóle się nie zmieniłaś, to znaczy, że albo masz bardzo dobre geny albo używasz świetnego kremu do twarzy.
Odpowiedziałam jej wtedy, że trochę się zestarzałam i że mam zmarszczkę mimiczną na czole a ona na to, że nic nie widzi i nadal potwierdza, że świetnie wyglądam…

Wtedy właśnie uświadomiłam sobie, że od pewnego czasu zaczęłam używać kosmetyków DERMIKA z serii HydraLOGIQ. Nie miałabym zamiaru nawet pisać o tym, gdyby nie ta sytuacja. Krem był prezentem gwiazdkowym od bliskiej osoby, trochę zaskoczeniem, ponieważ nigdy nie używałam kosmetyków tej marki.

Seria Dermika Hydralogiq

Faktycznie od kilku tygodni po użyciu serum hydra-eksfoliującego oraz kremu hydra-rewitalizującego na dzień moja cera jest jakby bardziej gładka, porcelanowa i zniknęły drobne zaczerwienienia.
Serum używam na noc, natomiast kremu na dzień. W kremie hydra-rewitalizującym zastosowano technologie SOFT-PEEL oraz AQUA-SENSE, które współdziałają, aby złuszczać naskórek i jednocześnie odbudowywać i wzmacniać jego strukturę. Dzięki temu skóra staje się gładka w dotyku, zrewitalizowana i mocno nawilżona, jak po zabiegach hydrodermablazji. Dodatkowo formułę kremu wzbogacono bioaktywnym emolientem z olejem canola, dzięki czemu przynosi ulgę szorstkiej, podrażnionej skórze. Krem zawiera również ekstrakt z kwiatu porcelanowego, symbol nieskazitelnej gładkości, który rewitalizuje skórę, dodając jej blasku.

Krem i serum Dermika Hydralogiq

Serum hydra-eksfoliujące jest dopełnieniem programu pielęgnacyjnego HYDRALOGIQ. Serum w technologii SOFT-PEEL wykorzystuje trzykrotnie większe stężenie enzymów złuszczających martwe komórki. Dzięki temu intensywnie stymuluje procesy odnowy skóry oraz zmniejsza ryzyko pojawienia się zaskórniaków. Formułę serum również wzbogacono o ekstrat z kwiatu porcelanowego.

Krem Dermika Hydralogiq
Krem Dermika Hydralogiq

Teraz już rozumiem, dlaczego tak zachwyciłam przyjaciółkę swoim wyglądem. Polecam Wam tę serię, jest przeznaczona dla kobiet w wieku 30+.

Gocha
Zdjęcia: Gocha

Zobacz również / See also:

 
Kosmetyki Na Wiosnę I Lato / Cosmetics For The Spring And Summer

French Cosmetics/Francuski Dotyk Piękna

Bogactwo Pielęgnacji Z Głębin Mórz I Oceanów / Wealth Care From The Depths Of The Seas And Oceans

One thought on “Hydradermablazja w kremie / Hydradermabrasion in cream

Dodaj komentarz

Top