You are here
Home > Cash > Marka Guess w Polsce i na świecie / Guess brand in Poland and in the World

Marka Guess w Polsce i na świecie / Guess brand in Poland and in the World

2015-10-15

Firma Guess Inc. posiada obecnie około 1500 salonów marki, które mieszczą się w 90 krajach. Artykuły z logo Guess można kupić za pośrednictwem oficjalnego sklepu internetowego o zasięgu globalnym. Właścicielem marki na świecie jest Guess Inc. z Los Angeles. Za rozwój salonów w Polsce odpowiada  firma Guess Poland sp. z o.o.

Firma Guess jest jedną z najpopularniejszych marek klasy premium na świecie. Firma otwiera sklepy w wielu formatach: Guess, Guess by Marciano, Guess Accessories, Guess Footwear, Guess Kids oraz salony outletowe Guess. Salony Guess oferują odzież damską, męską, dziecięcą oraz bogatą gamę akcesoriów: toreb, pasków, obuwia, a także biżuterii i zegarków. Guess sygnuje swoim logo także perfumy.

Witryna salonu Guess w Warszawie
Witryna salonu Guess w Warszawie

Guess jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm na świecie. Markę założyli bracia Marciano. W swojej kolekcji połączyli francuską elegancję z amerykańskim luzem. Marka kojarzona była przez lata głównie z odzieżą jeansową. Obecnie Guess oferuje kolekcje dla osób preferując styl casual.

Spółka zakończy 2015 rok z łączną liczbą 25 sklepów w Polsce, w tym 20 salonów własnych (16 sklepów regularych oraz 4 lokalizacje outletowe) oraz 5 sklepów licencyjnych. Klienci mogą zakupić produkty Guess w 7 salonach w Warszawie, 4 – w Trójmieście, 3 – we Wrocławiu, 2 – w Łodzi, 2 – w Poznaniu, 2 w Katowicach oraz po jednym w Kielcach, Lublinie, Szczecinie, Bydgoszczy i w Rzeszowie. Firma skupia się obecnie na otwarciach sklepów regularnych w dwóch formatach Guess Jeans i z najbardziej ekskluzywną linią Marciano Guess.

Źródło: Retailnet.plOne thought on “Marka Guess w Polsce i na świecie / Guess brand in Poland and in the World

  1. I really like your writing style, great information, thanks for putting up :D. „Much unhappiness has come into the world because of bewilderment and things left unsaid.” by Feodor Mikhailovich Dostoyevsky.

Dodaj komentarz

Top