You are here
Home > Cash > Oszczędzaj 10% swojego dochodu / Save 10% your salary

Oszczędzaj 10% swojego dochodu / Save 10% your salary

2015-09-24

Myślisz, że nie stać Cię na luksusową torebkę, najnowszy model smartfona czy rower? Być może w tym momencie rzeczywiście tak jest. Myślisz, że nigdy nie dorobisz się dużych pieniędzy lub że już nic ciekawego w życiu Cię nie spotka…

No cóż, jeśli tak myślisz to pewnie tak zostanie, ale nie musi. Dziś może na tę luksusową torebkę Cię nie stać, ale wystarczy, że zaczekasz jeden rok i będzie w zasięgu Twojej ręki, jeśli zmienisz zdanie pojawi się na pewno inna, której będziesz pożądać jeszcze bardziej. Wszystko jest w zasięgu ręki, wystarczy, że przygotujesz sobie solidny plan i będziesz się go trzymać konsekwentnie.

Wystarczy odkładać/inwestować 10% swojego dochodu regularnie i bez wysiłku a Twoje marzenia mogą stać się realne.

Przygotowałam dla Was kilka przykładów jak dysponować swoim budżetem w zależności od sytuacji osobistej, rodzinnej, wieku i dochodu. To tylko pewna historyjka, dzięki której być może inaczej spojrzycie na swoje życie i finanse. Wszystko może zmodyfikować czas i okoliczności, jednak może być tylko lepiej.

Pamiętajcie, odkładając/inwestując tylko 10% swojego dochodu jesteście bliżej swoich marzeń, zabezpieczacie swoją przyszłość, bliskich, ale również dajecie sobie szansę na finansowy i życiowy sukces.

Większość zamożnych ludzi dochodziła do majątku i realizacji marzeń latami, często jako młodzi ludzie pracowali na studiach w barach, pubach czy na plantacjach. Niewielu 20-latków miało kiedykolwiek własne mieszkanie, kupowali je po latach pracy. Oczywiście, pewnie są szczęściarze, którzy odziedziczyli coś po dziadkach lub dostali w prezencie od rodziców. Tak zgadza się, ale aby oni mogli dostać ich rodzice ciężko pracowali robiąc to co tutaj Wam proponuję.

SONY DSC
Oszczędzać można w każdym wieku
Plan finansowy dla 20-25 latka zarabiającego 2000 PLN miesięcznie
Plan finansowy dla 20-25 latka zarabiającego 2000 PLN miesięcznie
Plan finansowy dla 25-30 latka zarabiającego 3000 PLN miesiecznie
Plan finansowy dla 25-30 latka zarabiającego 3000 PLN miesięcznie
Plan finansowy dla 30-35 latka zarabiającego 5000 PLN miesięcznie
Plan finansowy dla 30-35 latka zarabiającego 5000 PLN miesięcznie
Plan finansowy dla 35-40 latka zarabiającego 10.000 PLN miesięcznie
Plan finansowy dla 35-40 latka zarabiającego 10.000 PLN miesięcznie
Plan finansowy dla 50-latka zarabiającego powyżej 20.000 PLN miesięcznie
Plan finansowy dla 50-latka zarabiającego powyżej 20.000 PLN miesięcznie

Made by Gocha

ZOBACZ RÓWNIEŻ / SEE ALSO:

INVESTMENT/INWESTOWANIE

ZYSKI Z LOKAT NA ŚWIECIE/DEPOSIT INTEREST RATE

FUNDUSZE INWESTYCYJNE/INVESTMENT FUNDS

2 thoughts on “Oszczędzaj 10% swojego dochodu / Save 10% your salary

  1. I have already been exploring for some time for the top notch content in this particular types of location . Exploring in Yahoo I finally stumbled upon this blog. Looking over this info therefore I am happy to express that I come with an amazingly excellent unusual feeling I found out exactly what I wanted. I most surely will guarantee to do not ignore this site and provides it a peek on a constant basis.

Dodaj komentarz

Top