You are here
Home > Fashion > Celebrities > Najmodniejsze okulary przeciwsłoneczne na lato 2021 / Most fashionable sunglasses for the summer 2021

Najmodniejsze okulary przeciwsłoneczne na lato 2021 / Most fashionable sunglasses for the summer 2021

24.05.2021

Okulary przeciwsłoneczne to jedne z najważniejszych akcesoriów na lato. Przyciemniane okulary dają nie tylko ochronę UV dla naszych oczu, ale także są niebagatelnym dodatkiem, który nadaje charakter każdej stylizacji.

Nie bez powodu znane postacie świata mody, celebryci, aktorzy zakładają ciemne, oryginalne okulary, aby stworzyć niepowtarzalny wizerunek.

Karl Lagerfeld, charyzmatyczny, nieżyjący projektant domu mody Chanel, Fendi czy swojej własnej marki KL, nie pojawiał się publicznie bez okularów, nawet wieczorem. Nawet akcesoria z jego logotypem mają na sobie jego wizerunek w okularach.

Redaktor naczelna amerykańskiego Vogue’a również bardzo często pokazuje się w ciemnych okularach.

Jakie okulary wybrać w tym sezonie? Z grubą ciemną lub kolorową oprawką, czy może cienką, lekką metalową? Okrągłe, kocie, czy w kształcie sześciokąta? Pamietajcie, że nie wystarczy, aby okulary były modne, ważne, aby pasowały do owalu Waszej twarzy i abyście czuli się w nich dobrze. Zobaczcie co proponują marki i celebryci na instagramie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ / SEE ALSO:

Gdzie Kupić Idealną Sukienkę Na Lato? / Where To Buy The Perfect Dress For The Summer?

Niezbędne Akcesoria Na Lato 2018 / The Summer Essentials 2018

Pokaz Kolekcji Natalii Jaroszewskiej Podczas Warsaw Fashion Street / Fashion Show Of Natalia Jaroszewska During Warsaw Fashion Street

Dodaj komentarz

Top